Garážová vrata

Nabízíme montáže garážových vrat.

Sekční vrata

 • Z oceli, hliníku nebo ze dřeva.
 • Velká rozmanitost povrchů.
 • Barvy RAL podle individuální volby.
 • Trendové barvy za výhodnou cenu.
 • Různé varianty prosklení.
 • Vzhledově stejné vedlejší dveře.
hormann.png

  Elegantní automatická sekční vrata se otvírají svisle nahoru. Tak získáte více místa v garáži i před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata padnou vždycky - nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.

  sekcni-vrata.jpg 

  Výklopná vrata

  Program výklopných vrat je koncipován pro všechny typy garáží a vyznačuje se bezpečnou technikou a velkou rozmanitostí designu. Ať pro samostatné garáže, dvojgaráže nebo řadové garáže - velký výběr designů skýtá volný prostor pro individuální řešení a klade zvláštní optické akcenty, přizpůsobené celkové architektuře.

  vyklopna-vrata.jpg

  Rolovací vrata

  Garážová vrata RollMatic od firmy Hörmann umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži. K zaparkování můžete najet až přímo před vrata, navíc zůstane volný prostor u stropu garáže. Profil vrat RollMatic je vyroben z jakostního hliníku a garážová vrata jsou standardně vybavena moderní technikou pohonů Hörmann.

  Pohon je upevněn mimo konzolu a je proto snadno udržovatelný. Rozběhy i zastavení vrat RollMatic jsou mimořádně měkké a nehlučné, což je vůči vratům šetrné. Vnitřní spínač a osvětlení garáže je integrováno již v ovládací skříni.

  rolovaci-garazova-vrata.jpg

  Pohony vrat

  Kdo rád vystupuje z auta při větru a dešti nebo uprostřed noci jen proto, aby otevřel garáž? S pohony garážových vrat Hörmann máte stále "volnou jízdu", neboť otevřete garážová vrata i vjezdovou bránu rychle, pohodlně a bezpečně ručním vysílačem z auta. Komfortním a rychlým pohonem SupraMatic, cenově výhodným pohonem ProMatic a ProMatic Akku, což je pohon pro garáže bez připojení elektřiny, nabízí Hörmann inovační techniku pohonů. Měkký rozjezd a měkké zastavení.Šetří vrata a pohon, v každé fázi chodu vrat má nízkou hlučnost.

  Zesílený kevlarový ozubený pás je obzvlášť odolný proti přetržení a má tichý chod. Mazání tukem nebo olejem není nutné. Tak na vaše auto nemůže nic kapat. Důležitá výhoda vzhledem k řetězovým nebo vřetenovým pohonům. Silný pružinový mechanismus vždy automaticky napíná ozubený pás a zajišťuje tak rovnoměrně klidný chod.

  pohony_garazovych_vrat.jpg

  Dálkové ovládání

  Moderní dálkové ovládání pro pohony garážových vrat a vjezdových bran. Komfort a bezpečí pro váš domov. Společnost Hörmann vám nabízí přesně vzájemně sladěný systém skládající se z garážových vrat, pohonu garážových vrat a pohonu vjezdové brány. Nepotřebujete žádný dodatečný přijímač a ušetříte si ladění pohonných systémů různých výrobců. Spolehlivá vypínací automatika bezpečně zastaví vrata při náhlém výskytu překážky. Pro ještě větší ochranu a bezpečnost doporučujeme montáž bezdotykové světelné závory.

  H-Handsender_COMPOSING-1210_19.jpg

  Komfort a bezpečí pro Váš domov

  zaruka_5_let.png