Markýzy a rolety

Markýzy

erhardt-markisen-logo.jpg

Kvalitní látky jsou garancí dlouhé životnosti markýzy. Díky moderní technologii dosahujeme perfektního zpracování látky.

Látky u všech markýz ERHARDT dosahují hmotnosti cca 300 g/m2, jsou vysoce odolné proti roztržení, spředené z plně probarvených akrylových vláken. Látky na markýzy vynikají vysokou barevnou stálostí a jsou vysoce odolné proti náporu větru, hnilobě a povětrnostním vlivům.

Díky ošetření speciálním impregnačním přípravkem PERGARD XT 27 jsou látky na markýzy velice dobře chráněny proti zašpinění a odpuzují vodu. Speciální způsob spojování jednotlivých dílů látky zabraňuje prosakování vody přes švy. Přes 200 aktuálních barevných vzorů látek na markýzy je stále k dispozici skladem. Zaručujeme velice krátké dodací termíny.

 

Prohlédněte si náš - Vzorník látek pro markýzy SUNSILK 2014.

 

Rolety

partner-alulux.jpg

Předokenní rolety se stávají neodmyslitelnou součástí oken domů. Slouží jako vynikající protisluneční prvek a zároveň chrání proti vloupání. V létě rolety zabrání ohřívání místností, v zimě naopak zase únikům tepla. Předokenní rolety je možné doplnit o integrovanou sít proti hmyzu umístěnou v kastlíku rolety. Neméně důležitou vlastností hliníkových rolet je, že prodlužují životnost oken, neboť chrání jejich konstrukci.

Předokenní rolety mohou být ovládány ručně, elektricky tlačítkem nebo dálkově rádiovou technologií, kde je možné ovládat jedním ovladačem celý dům. Díky variabilitě provedení je dnes možno použít  rolety pro všechny typy okenních otvorů.

 

proterma_1.jpg    

Proterma je podomítková hliníková roleta, určená do RONO překladů
Předokenní roleta Proterma se vyznačuje především výraznou úsporou energie. Roleta má uzavřený hliníkový kastlík umístěný pod omítkou nebo do RONO překladu společnosti Wienerberger. Na fasádě není kastlík rolety vůbec vidět. Díky výhodnému průměru návinu zabírá podomítková roleta jen velmi málo prostoru. Hliníkový kastlík rolety má revizní klapku z extrudovaného hliníku. K zaomítnutí slouží heraklit na přední straně rolety nebo speciální profil určený k správnému napojení rolety na zateplovací systém domu.

   
varimax_1.jpg

U předokenních rolet Varimaxx je určujícím prvkem pro vzhled pětiúhelníkový tvar kastlíku. Umisťuje se před okno do ostění a je v jedné rovině s fasádou domu. Při zvláštních stavebních požadavcích se však může umístit i na fasádu. 

U předokenních rolet Varimaxx jsou hlavní součástky vyrobeny z hliníku. Tepelné mosty mezi vnější stěnou a vnitřním prostorem jsou téměř vyloučeny.

   
vivendo_1.jpg Předokenní hliníková roleta se zakulaceným kastlíkem.

Kastlík u předokenní rolety Vivendo má mimořádným zaoblený tvar. Díky rovné horní ploše má zvláště pěkný tvar při hluboké montáži do ostění.
   
formado_1.jpg Předokenní hliníková roleta s půlkulatým kastlíkem.

Kastlík předokenní rolety Formado je ve tvaru půlměsíce. Zvláště pěkně vynikne při mělké montáži do ostění a při montáži na zeď.